top of page
IMG_2319_edited_edited_edited.png

Coach in life rocks - kilka faktów

Coaching pełen inspiracji

Jako profesjonalny coach staram się przekazywać moją wiedzę i inspirować. Zajmuję się również przemawianiem przed szerszą publicznością. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby każde wydarzenie było wyjątkowe. Treść moich przemówień jest wartościowa, więc każdy może dużo wynieść ze spotkania. Jeśli chcesz dokonać zmiany w swoim życiu, skontaktuj się ze mną. Coach in life rocks czeka na Ciebie!

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Home: Info
Original.png

Zaledwie kawałek historii

Pracuję jako Doradca filozoficzny, Doradca ds. Uzależnień oraz Coach Życia i Biznesu.
Moim celem jest zapewnienie oraz przypomnienie Ci o pewnych aspektach oraz obdarzenie Cię wsparciem, dzięki którym pomożesz Sobie i przypomnisz Sobie jak wpłynąć na jakość Twojego życia.
Jedenaście lat temu ja podjęłam świadomą decyzję o jakości mojego życia. W swojej pracy opieram się również na Swoim doświadczeniu i wiedzy praktycznej.
Uważam, że każdy zasługuje na szczęśliwe życie. Już od czasów starożytnych celem życia była Eudaemonia (gr. εὐδαιμονία).

Home: O nas

„Mądrość jest nieskończona; im bardziej się w nią zagłębisz, tym bardziej jej potrzebujesz“.

Luc de Clapiers

ic_czlonkowska200_edited.jpg
Home: Cytat

Informacje o programie

To, czego szukasz

Bloom

Przemowy motywacyjne

Dążenie do najwyższej jakości

Pracując w firmie Coach in life rocks pomagam swoim klientom osiągać sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Ze mną osiągniesz wymarzony sukces. Odpowiedz na poniższe pytania i zacznij pozytywną zmianę już dzisiaj!

Warsztat

Oddani Tobie

Dzięki tej usłudze odnajdziesz cel, pasję i talent, dzięki którym Twoje życie stanie się lepsze. Zaczynamy? Wystarczy kliknąć poniżej i wypełnić krótki formularz, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza pozytywna zmiana.

Meditation by the Sea
Wandering Traveler

Sesja indywidualna

Odpowiednie doradztwo

Wielu klientów skorzystało już z moich usług. Działam pod nazwą Coach in life rocks i mogę pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze. Wiem, jak poprowadzić Cię bezpośrednio do zamierzonego celu. Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej.

Coaching grupowy/zespołowy

Oddani Tobie

Dzięki tej usłudze jako grupa odnajdziecie cel, pasję i talent, dzięki którym jego osiągniecie stanie się łatwiejsze. Zaczynamy? Wystarczy kliknąć poniżej i wypełnić krótki formularz, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza pozytywna zmiana.

Go Team
Sat on the Rocks

Warsztaty tematyczne 

Odpowiednie doradztwo

Wielu klientów skorzystało już z moich usług. Działam pod nazwą Coach in life rocks. Na warsztatach ogranizuję część teoretyczną oraz praktyczną.  Wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej.

Warsztaty integracyjne w firmach/ grupach

Dążenie do najwyższej jakości

Pracując w firmie Coach in life rocks pomagam swoim klientom osiągać sukces zarówno w życiu zawodowym. Wiem jak ważnym aspektem jest zgrany Team oraz jakie są korzyści z takiej sytuacji wypływające. Zgrana grupa to wymarzony sukces. Odpowiedz na poniższe pytania i zacznij pozytywną zmianę już dzisiaj!

Meditation by the Sea
Home: Programy

Coaching
Języka Angielskiego Nauka Korepetycje Konwersacje |
Anna Tajak Coach in life rocks

Nauka Języka Angielskiego

Flaga Ameryki

Zajmuję się także Coachingiem Języka Angielskiego staram się przekazywać moją wiedzę i inspirować. Prowadzę korepetycje dla dzieci, nastolatków. Prowadzę kursy indywidualne i grupowe. Kursy dla początkujących dorosłych. Konwersacje. Wieczorki tematyczne w języku angielski. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby były wyjątkowe zajęć i bardzo pozytywne. Treść zajęć ukierunkowana jest na cel który chcesz osiągnąć, więc każdy może dużo wynieść ze spotkań oraz pozostać z ta wiedzą na dłużej. Jeśli chcesz dokonać zmiany w swoim poziomie języka angielskiego, lub podejścia do niego, skontaktuj się ze mną. Coaching Angielskiego |
Anna Tajak Coach in life rocks czeka na Ciebie!

Home: Info

Partner programu "z kartą taniej"

Z kartą biblioteczną taniej - 7% na wszystkie usługi

Oferuję:
Doradztwo filozoficzne
Doradztwo życiowe
Psychoterapię filozoficzną
Life & Business - sesje doradcze i coachingowe
Coaching kariery
On the job
Coaching partnerski
Coaching zespołowy
Warsztaty integracyjne
Warsztaty
Szkolenia
Umiejętności miękkie
Warsztaty dot. uzależnień
Język angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych - od 70zł/60min z dojazdem na terenie Żor
(korepetycje, konwersacje, nauka)
- sesje 150 pln - 1,5h dot. sesji indywidualnych
- istnieje możliwość organizacji sesji online

Home: Tekst
Anna_Tajak_ulotki_A5-2_edited.png

Z kartą biblioteczną taniej

- 7%

Home: Obraz
Sat on the Rocks

Coach in life rocks — poznajmy się

Home: Witaj

Opinie klientów

Male Portrait
Woman in Yellow
Middle Aged Woman
Senior Man

“Polecam, w życiu bym nie pomyślał, że mogę, że potrafię. Nie dowiedziałbym się prawdy na swoj temat. Dalej siedziałbym w sowim przekonaniu, że nie warto, że za późno.”

R. Walczak

„Rozwój osobisty ma dla mnie duże znaczenie. Uważam coaching za bardzo przydatny w osiąganiu szczęśliwego życia. Dzięki niemu uczę się żyć świadomie i osiągać moje cele.”

A. Szczot

„Coaching kariery na bardzo wysokim poziome. Jestem zadowolona.”

S. Adamowicz

„Całe życie o coś walczyłem. Podczas sesji coachingowych nie musiałem już walczyć. Okazało się że jest inny sposób aby żyć, a życie to nie tylko zmaganie się. Lecz przyjemność z osiągania założeń. Chcę nadal być aktywny na każdej płaszczyźnie.”

R. Janiak

Home: Opinie

Coach in life rocks

Dziękujemy za przesłanie!

Bloom
Home: Kontakt
bottom of page